Pripravujeme program Street ART Festival 2019

MAOK

Kolonádový most

4. august 2018 / 21:00

Hudobník, improvizátor, multiinštrumentalista a ktovie ešte aké nálepky, ale hlavne človek, ktorého životnou súčasťou a najvýraznejšou zložkou sebavyjadrenia je hudba.

„Mojej hudbe by som mohol nalepiť tisíc nálepiek, no nebola by ani jednou z nich a zároveň všetkými. Hudba je pre mňa vyjadrením slobody a lásky. Vyjadrením užasnutia z tvorivého okamihu, kedy vzniká krása, ktorá nás môže uchvátiť a zaviesť nás do farebného a neustále meniaceho sa sveta našej Duše alebo v nás môže zastaviť akýkoľvek pohyb a my sa môžeme rozpustiť v jedinom bode, v plnosti prázdna, ktoré je zároveň zreničkou nášho oka.“

ADAM FAUN MAGULA

Kolonádový most

4. august 2018 / 20:00

Adam Faun Magula, rodák z Pezinka žijúci a pôsobiaci v Bratislave, sa predstaví so svojim špeciálnym vesmírnym hudobným nástrojom HANG DRUM, pod značkou Djangar Pan, v rámci svojho prvého relaxačno – rytmického albumu Harmónia v Záhrade.

Na jeho YouTube kanáli, pod menom Adam Faun, môžete nájsť prezentáciu rôznych nástrojov: od perkusií cez píšťalky až po renesančný nástroj s názvom Ninera, ako aj elektrickú basgitaru s bohatou škálou moderných zvukov a možností.

Odkaz jeho hudby spočíva v nachádzaní svojho stredu.

MUSTAGE

Nám. slobody

4. august 2018 / 20:00

Mustage je live looping projekt Mareka Martinkoviča, rodáka z Vrbového, v minulosti známeho z účinkovania v jazz-funkovej kapele Oggy Shop. Jeho vystúpenie je zárukou plnohodnotnej looping show a jam session s hosťujúcimi hudobníkmi.

MU ZAMAKO PE

ŽiWell, Winterova 3

4. august 2018 / 20:00

Pfunkrocková skupina Mu Zamako Pe sa postupne formuje od roku 2016 rôznymi hudobnými stretnutiami. Ide o autorskú tvorbu viacerých členov skupiny, prepletenú improvizáciou s prvkami rôznych hudobných štýlov.

Mu Zamako Pe hrajú v zložení:

Rudo Kožík – gitara a spev
Lubenko – trúbka
Martin Bradáč – basgitara
Stano Chlebuš – akustická gitara
Palo Zima – husle
Boris Páleník – bicie

  RANDOM CHOICES

  Nám. slobody

  4. august 2018 / 19:00

  Random Choices je trenčianske hudobné zoskupenie, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou. Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podarilo nahrať debutový album s názvom Niečo iné, EP s názvom Medzi nebom peklom a vedomím a odohrať množstvo koncertov v domácom Trenčíne a okolí, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Rakúsku či Česku.

  Random Choices hrajú v zložení:

  Šimon Oravec – basa, spev
  Dominik Krasuľa – bicie
  Marek Hrdlička – sólová gitara, spev
  Matúš Kocinec – gitara, spev

  UŽ SA TO RYSUJE

  ŽiWell, Winterova 3

  4. august 2018 / 19:00

  Pôvodne inštrumentálne funk-rockové trio z Hlohovca, v súčasnosti doplnené austrálskou speváčkou. Záujmom a radosťou z hudby posúvajú svoju tvorbu k nekonečným možnostiam podnetov, inšpirácií a tónových konšpirácií.

  Už sa to rysuje hrajú v zložení:

  Lisa Gregor – spev
  Ondrej Kováčik – elektrická gitara
  Marek Selnekovič – basgitara
  Jozef Konečný – bicie

  MARTIN CHROBÁK

  Nám. slobody

  4. august 2018 / 18:00

  Poetické folk / blues / etno gitaristu a pesničkára z Bratislavy, ktorý spieva texty autoriek z Banskej Štiavnice a doprevádzajú ho muzikanti z Mikulova.

  Trojica bude hrať skladby z najnovšieho albumu Radosť & záujem, ale aj z predchádzajúcich dvoch CD.

  VIVETRAY

  Nám. slobody

  4. august 2018 / 17:00

  Rockové trio s otvoreným výhľadom, ktoré je pripravené nechať na pódiu dušu.

  Vivetray hrajú v zložení:

  Andrej Dubnička- bicie,
  Marcel Krivosudský – gitara,
  Tomáš Racko – bassgitara/spev

  Roztopaš

  Nám. slobody

  4. august 2018 / 16:00

  Začiatky tejto kapely sa datujú na rok 2015, kedy Maťo a Bary začali tvoriť prvé nápady, melódie a základy kapely. Pár mesiacov na to sa k nim pridal ich kamoš a basgitarista Filip, potom bubeník Paťo a o niečo neskôr speváčka Romča.

  Roztopaš zahrala niekoľko koncertov v okolí Trenčína a začiatkom roka 2018 vydala svoj debutový album Kolektívna narkóza. Kapela hrá alternatívny rock, ale jej členovia nazvali svoj štýl považský bigbít.

  Urban Tone

  Winterova 24 (1. poschodie)
  921 01 Piešťany
  Tel: +421 (0) 945 450 576
  Email: info@urbantone.sk